Новий скандал із ТЦК: головний військком області побив людину, все це знімали на відео

Новини

Так, відомо про затримання головного військкома Рівненської області, з’явилося відео побиття.

У ДБР офіційно підтвердили інформацію про викриття керівників військкоматів на Рівненщині, серед яких той, що побив військового.  today.politeka.net

Крім того, у відомстві додали, що в одного з чиновників знайшли наркотики.
У ДБР повідомили, що полковник та підполковник ТЦК дізналися, що водій стрілецької роти планує доповісти про порушення військкомів під час служби.

представники ТЦК у Рівненській області побили військового

Тому представники ТЦК вирішили не допустити цього і побили чоловіка: керівник Рівненського обласного ТЦК бив військовослужбовця, а керівник районного ТЦК все це знімав на телефон. Військкоми для “виховної роботи” використовували биту.

У начальника Рівненського районного ТЦК та СП вилучено 8 пакетів із підозрілою білою речовиною, у ДБР додали, що це може бути амфетамін – чиновника затримано.

представники ТЦК у Рівненській області побили військового

Начальнику Рівненського районного ТЦК оголошено про підозру у незаконному зберіганні психотропних речовин з метою збуту у великих розмірах (ч. 2 ст. 307 КК України), йому загрожує до 10 років із конфіскацією майна.

представники ТЦК у Рівненській області побили військового

Керівнику обласного ТЦК та СП оголошено про підозру у перевищенні службових повноважень ч. 5 ст. 426-1 КК України), йому загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 12 років.