Лікарі кілька місяців боролися за життя українки після кричущого випадку в Італії: подробиці

Новини

25-річна українка ледве вижила після знайомства з італійцем. Поліція міста Генуї на північному заході Італії встановила, що 8 березня 31-річний місцевий мешканець познайомився з українкою в одному із нічних клубів міста. Після чого заманив жінку до себе додому, жорстоко побив і згвалтував її.

Потерпіла українка розповіла, що щойно двері квартири зачинилися, чоловік схопив її за волосся і вдарив жінку головою об стіну. Згідно зі свідченнями потерпілої, 31-річний італієць після її побиття прийняв якусь наркотичну речовину і став ще більш агресивним. politeka.net

Пізніше було встановлено, що коли дівчина почала непритомніти від отриманих травм, іноземець роздягнув українку і згвалтував її.

“Внаслідок злочинних дій підозрюваного в українки стався крововилив у мозок, а також були переламані кістки над очницями. Вона була госпіталізована і протягом деклькох місяців – 60 днів – лікарі боролися за її життя. Стан був дуже важким”, – розповіли представники місцевої поліції.

Українка прийшла до тями і попросила лікарів викликати до себе в палату представників поліції. Коли поліцейські прибули до неї, українка розповіла все, що пам’ятала про той вечір. До того ж, лікарі передали працівникам поліції свій медичний висновок про травми українки.

Підозрюваного затримали – невдовзі він постане перед судом.