Лікарі не змогли врятувати Героя: від поранення помер воїн із Кривого Рогу Ігор Дорошенко. Фото

Новини

5 квітня під час виконання бойового завдання в районі Авдіївки на Донеччині кулеметник 1-го стрілецького відділення 2-го стрілецького взводу 2-ї стрілецької роти, мешканець Кривого Рогу Ігор Дорошенко отримав поранення, потрапивши під артилерійський обстріл супротивника. Його було терміново доправлено до військового шпиталю Дніпра, але через два дні, попри всі зусилля лікарів, серце українського захисника зупинилося.  obozrevatel.com

Про гірку втрату повідомили у пресслужбі Криворізького залізорудного комбінату на Facebook. На підприємстві Ігор Володимирович працював із 2005 року прохідником шахти.

“10 березня 2022 року він був мобілізований до лав ЗСУ. Служив у лавах нашої армії кулеметником 1-го стрілецького відділення 2-го стрілецького взводу 2-ї стрілецької роти військової частини А4067”, – розповіли співробітники.

Ігоря Дорошенка згадують як відповідального працівника, професіонала та патріота з чіткою громадянською позицією. До того ж він був люблячим чоловіком і дбайливим батьком – без годувальника та захисника залишилися дружина та син.

Лікарі не змогли врятувати Героя: від поранення помер воїн із Кривого Рогу Ігор Дорошенко. Фото

Вічна пам’ять українським воїнам, які поклали життя за Батьківщину!