Лише тиждень вдома: військовий, якого через “запах” виганяли в тамбур потяга, повернувся на війну

Новини

Наразі захисник вже на фронті – на відпочинок у нього було 9 днів з урахуванням часу на дорогу.

Військовий Віктор Якименко, якого при поверненні додому вигнали в тамбур потяга, вже знов поїхав на фронт захищати Україну.

Про це в коментарі ТСН.ua повідомила його донька Любов.

“Наразі батько вже на фронті. У нього була відпустка, дев’ять днів з урахуванням часу на дорогу”, – повідомила нам Любов.

Що відомо про скандал з військовим в поїзді “Укрзалізниці”

В середині листопада у поїзді “Укрзалізниці” стався скандал: військового Віктора Якименка, який повертався зі служби на Донеччині додому – до Києва у відпустку, вигнали до тамбуру, бо “від нього погано пахне”. Захисник був змушений провести там сім годин.

“Замість того, щоб приймати вдячність від людей, які боронять Україну, дуже “ввічлива” провідниця попросила його вийти в тамбур і спати там, бо від нього погано пахне”, – розповіла на своїй сторінці в Instagram засновниця благодійного фонду “Країна нескорених” Любов Оліградська, до якої звернулися родичі постраждалого.

Інцидент швидко отримав розголос у Мережі та на нього відреагували в “Укрзалізниці”. На офіційній сторінці компанії заявили, що розібралися в ситуації.

“Військового, який повертався додому, пасажири звинуватили у “поганому запаху” і виставили до тамбура вагона. Наші стюарди недостатньо чітко зреагували на ситуацію і не помітили конфлікту, дозволивши захисникові провести решту подорожі в тамбурі”, – повідомили в “Укрзалізниці”.Своєю чергою, донька військового, Любов раніше розповіла про своє ставлення до пасажирів:

“Бумеранга в житті, мабуть, ніхто не відміняв. Ніколи в житті та нікому я нічого поганого не бажаю, засуджує Бог”, – сказала нам Любов.

На запитання про те, як довго її батько був на фронті, після чого опинився в потязі з такими пасажирами, дівчина відповіла так: “Я його не бачила від початку війни…”