Літак Пригожина було збито? Перед вибухом у небі зафіксували білий слід від ракети ППО. Відео

Новини

Бізнес-джет Embraer Legacy 600 голови ПВК “Вагнер” Євгена Пригожина, який розбився в Росії, міг бути збитий ракетами протиповітряної оборони (ППО). При падінні в небі було зафіксовано характерні газопарові сліди від ракет ППО.

На користь цієї версії свідчить відео моменту падіння літака obozrevatel.com

Про це повідомляють Telegram-канали Blitz та Grey Zone.

Літаки не розвалюються самі по собі в повітрі через технічну несправність. Так або вибух на борту, або ракета ППО”, – зазначають автори Blitz.

Також повідомляється, що очевидці авіакатастрофи не лише бачили інверсійні сліди в небі, а й чули “два розриви, характерні для ППО”. Крім того, на фюзеляжі літака, що вже впав, видно численні отвори, які виглядають як пошкодження від попадання боєприпасів ППО, уточнює Telegram-канал “Цаплієнко“.

Літак Пригожина після падіння – отвори на фюзеляжі

Альтернативною може бути версія, що вибухівка знаходилася на борту літака. На відео видно, що літак падає вертикально вниз, а одне крило та стабілізатор відсутні ще до зіткнення із землею. Проте сліди на фюзеляжі не підтверджують цієї версії.

Літак Пригожина падав вертикально вниз

Також відомо, що Embraer Legacy 600 зник із радарів о 18:20. Диспетчери намагалися зв’язатися з екіпажем, але безрезультатно, після чого авіадиспетчери сповістили про подію МО РФ і підрозділи ППО.