Літак з Вєркою Сердючкою та її командою на борту здійснив екстрену посадку в США

Новини

Концерт зірки в Нью-Йорку опинився на межі зриву.

Артист Андрій Данилко, відомий за своїм сценічним образом Вєрки Сердючки, потрапив у надзвичайну ситуацію під час польоту до Нью-Йорку.tsn.ua

Разом зі своєю командою зірка вирушив до Сполучених Штатів у концертний тур, де вже встигли розкачати зал під час виступу в Маямі.

Попереду на артистів чекав великий концерт у Нью-Йорку у найбільшому концертному залі Брукліна – King’s Theatre. Однак виступ Сердючки опинився на межі зриву, адже борт з командою здійснив екстрену посадку в Коннектикуті.

Вєрка Сердючка / © instagram.com/v_serduchka

Як повідомляє JetSetter.ua, спершу літак не змогли посадити через велику завантаженість аеропорту, а потім на плани кардинально вплинула негода. Через грім з блискавкою та сильний дощ борт довелося розвернути та посадити в іншому місті.

Данилко разом з колективом прийняли рішення їхати автівкою, аби не зірвати виступ. Але і тут на артистів чекала складна ситуація, адже за правилами аеропорту пасажири не можуть отримати свій багаж під час грози. Тож Данилку довелося чекати, поки негода вгамується.

На щастя, Сердючка все ж встигла провести свій концерт у Нью-Йорку. попри годинну затримку глядачі із захопленням зустріли зірку на сцені.

Концерт Вєрки Сердючки в Нью-Йорку / © instagram.com/v_serduchka

Нагадаємо, що перед концертом у Нью-Йорку Сердючка з мамою запалювали сцену у Чикаго. Перед концертом Данилко поділився кумедними світлинами зі своєю подругою Інною Бєлоконь.