Логістика окупантів ускладнена: Гуменюк про наслідки удару по Чонгарському мосту

Події

Черговий “приліт” по Чонгарському мосту стався 29 липня.

Удар по Чонгарському мосту, який сполучає материкову територію України з окупованим Кримом, повпливав на нестачу снарядів для окупаційної армії РФ.

Про це в ефірі національного телемарафону розповіла керівниця об’єднаного пресцентру Оперативного командування “Південь” Наталія Гуменюк.

“Є причинно-наслідковий зв’язок. Ми продовжуємо працювати над знищенням того, що вони вже запасли, і працюємо над тим, щоб логістика не дозволяла їм поповнювати те, чого не стало. Польові склади боєприпасів, які вони розгорнули на лівому березі (Херсонщини – ред.), практично всі нами відпрацьовані, а підтягувати додаткові їм все складніше. Незважаючи на те, що вони все ще можуть використовувати материкову частину і транспортні канали для цього, і ховаються там посеред місцевих, намагаючись там спрямовувати рух цивільного населення. Але це ускладнена логістика, вона уповільнена і не дає можливості так активно поповнювати і склади і техніку”, – зазначила вона.

Гуменюк також зауважила, що радіоперехоплення ворога, говорять про те, що морально-психологічний дух окупантів занепав дуже потужно. Серед них продовжує процвітати пияцтво і мародерство.

“Це основні способи проведення часу для цих військ, тому що вони тривалий час перебувають в глибокій обороні і намагаютсья розважатися, тероризуючи місцеве населення. Коли немає чим відпрацьовувати бойову роботу, вдаються до таких тилових “розваг”, – резюмувала Наталія Гуменюк.

Джерело