Лукашенка могли отруїти 9 травня в Москві – The Mirror

Новини

Білоруський диктатор дивно поводився під час параду.

Самопроголошеного президента Білорусі Олександра Лукашенка могли отруїти під час візиту до Москви на парад 9 травня, де він з’являвся на публіці разом із Володимиром Путіним.

Про це повідомляє The Mirror. ТСН

68-річний Лукашенко, який майже чверть століття утримує владу у своїй країні, виглядав важкохворим під час промови Путіна до “Дня Перемоги”.

Білоруський політолог Дмитро Болкунець припустив, що, можливо, Лукашенка отруїли, оскільки він не міг зробити і 300 кроків поряд із Путіним. Коли ж він перебував серед інших людей під час виступу російського лідера, на його правій руці виднілася пов’язка.

Журналісти також зняли Лукашенка, який спочатку попросив Путіна, а потім і співробітника російської служби безпеки відвезти його до Могили невідомого солдата в Олександрівському саду.

Потім представник Мінська дещо незграбно прогулювався поруч із 70-річним головою Кремля, який зовні здавався здоровим. Судячи з усього, йому було важко нахилитися разом з іншими лідерами і покласти квіти до меморіалу.

Нагадаємо, на параді Лукашенко мав нещасний вигляд та був із перебинтованою рукою. Окрім того, він був відсутнім на неформальному сніданку та обіді з іншими лідерами країн СНД.