Лукашенко дуже сильно проколовся: як відповість Захід на розміщення ядерної зброї у Білорусі

Події

Президент росії володимир путін заявив, що на території Білорусі буде розміщена російська тактична ядерна зброя, а приводом для цього нібито послужила заява Великобританії про передачу Україні снарядів з збідненого урану.

Військовий експерт Олег Жданов під час стриму зробив прогноз, як відповість Захід на розміщення ядерної зброї у Білорусі.  politeka.net

За словами експерта, це рішення путіна стало плювком у бік китайського лідера Сі Цзіньпіна, який приїжджав до Москви і особливо активно закликав не застосовувати ядерну зброю.

Крім того, розміщення ядерної зброї в Білорусі ставить під удар президента цієї країни – Олександра Лукашенка. Він дуже сильно проколовся, думаючи, що ніякої відповіді за це не буде.

“Лукашено здався і виділив землю під військову базу росії. Судячи з усього, там уже будують базу для розміщення ядерної зброї. Але при цьому вона буде під юрисдикцією росії, а не Білорусі, але на території цієї країни. А це означає, що країни НАТО включать Білорусь до списку противників, включать її до переліку країн для завдання ядерного удару”, – пояснив Олег Жданов.

На його думку, країни НАТО у будь-якому разі мають відреагувати не лише заявами, а діями. Як тільки контейнер з тактичною ядерною зброєю перетне кордон росії і Білорусі – НАТО не зволікатиме.

“США через ООН проводитимуть санкційну політику проти росії в плані грубого порушення міжнародного договору про нерозповсюдження ядерної зброї. Зрештою, терпіння колективного Заходу не безмежне. Усі чудово розуміють, до чого може призвести махання ядерної палиці. Грубо кажучи, ще на півтора метри зростає стіна Білорусі та росії між цивілізованим світом”, – прогнозує Олег Жданов.