Лукашенку готують операцію “Наступник”, в українців з’явився унікальний шанс: “Це вирішить багато проблем”

Новини

Нелегітимний президент Білорусі Олександр Лукашенко вперше за 29 років не виступив із промовою на 9 травня. Йому раптово стало погано. Лікарі забрали Лукашенка прямо з параду у Москві.

Керівник Центру військово-правових досліджень Олександр Мусієнко в ефірі “Фабрика Новин” розповів, що наразі в українців з’явився унікальний шанс.  politeka.net

За словами експерта, у Білорусі вже заговорили про так звану операцію “Наступник”, яку готують для Лукашенка. Будь-який період міжвладдя в Білорусі буде чудовим шансом для пересічних мешканців Білорусі. До того ж, вигода від цього є і для України.

“Одразу ж відбудеться демкратизація цієї країни та відрив її від росії. Насамперед це шанс для білоруського полку “Калиновського”, який воює проти росії у лавах ЗСУ. Тобто в цей період люди можуть піднятися разом із опозицією. Немає альтернативи Лукашенку, серед тих, хто хотів би повзати на колінах біля путіна”, – поділився Олександр Мусієнко.

олександр лукашенко

Також він пояснив, що це вигідно для українців. Адже для України одразу ж зникне безліч проблем, які зараз несе режим Лукашенка.

“Це може відволікти трохи уваги росії, яка зараз боїться втратити Лукашенка. Глобально “інша Білорусь” дуже важлива для нас. Це вирішить багато проблем. Якщо в Білорусі зміниться влада, яка перестане співпрацювати з росією і візьме курс на Європу, у нас не буде проблем із північним кордоном. І нам не доведеться тримати там таку кількість військ”, – додав Олександр Мусієнко.