Люди аплодують та кричать “Браво!” Триколор зник, блокпости спорожніли, а Стремоусов записав звернення: «Все під контролем, ситуація на Херсонщині змінилася, поки..»

Події

У Херсоні з будівлі окупаційної адміністрації було знято російський прапор.

Відповідний кадр уже з’явився у Мережі, пише Politeka.net.

Також з’явилася поки що непідтверджена інформація, що окупанти зняли свої блокпости у Чорнобаївці, Білозерці та на Острові у Херсоні.

Тим часом гауляйтери повідомляють про «прильоти» по будівлі адміністрації окупованої Голої Пристані, Херсонської області.

Будівля майже повністю зруйнована.

Як і катери, що стояли біля Антонівського мосту у Херсоні.

«Тільки вплав тепер, хлопці», – шутять місцеві відносно окупантів, що залишилися в місті.

У свою чергу, колаборант Кирило Стремоусов, якого російські окупанти призначили “заступником голови” окупаційної адміністрації окупованої частини Херсонщини, на тлі тюків із речами записав нове відеозвернення.

Зрадник стверджує, що ситуація стабільна і «в місті поки все гаразд» і швидше за все «наші війська йдуть на лівий берег Херсонської області». Також він закликав мешканців міста «максимально швидко йти на лівий берег».

«Все під контролем, ніякої паніки немає, але речі про всяк випадок гауляйтер вирішив зібрати», «Виродок гауляйтер, наші партні поруч! Віримо у ЗСУ», «Він тепер у машині живе? Раніше під мостом. Прогрес», «Жодної паніки немає, все йде за планом. ЗСУ вже близько, чекайте. Слава Україні», – коментують у мережі нову появу Стремоусова.

Також користувачі соцмереж підозрюють, що окупанти задумали щось підле, а непросто вирішили втекти із Херсона.

Нагадаємо, раніше президент України Володимир Зеленський заявив, що росіяни Херсон просто так не залишать.

«Я не бачу, щоб вони тікали з Херсона. Це інформаційна атака. Я не можу розголошувати все. Це атака, щоб ми пішли туди, забрали людей із інших небезпечних напрямків туди. Це була їхня інформаційна операція. Вони не готові залишити Херсон», – говорив президент.

Також у Мережі з’явилися кадри, на яких зафіксовано реакцію мешканців Херсона на зникнення окупантів на одному з блокпостів. Люди аплодують та кричать “Браво!”.