Люди, цінуйте те що маєте, бо тaкoгo як в Україні нeмaє нiдe… Пiд чaс вiйни Укрaїнa працює на багато швидше ніж Німеччина, Італія чи інші країни без воєнних дій…

Новини

Після проведеного часу в Європі я зрозуміла декілька важливих речей.

Я в жодному разі не хочу образити чужу культуру і вдячна за все, за тепле ставлення до українців, але будьмо чесними. Такого сервісу як в Україні немає ніде.

Такого рівня б’юті-індустрії та фахівців в галузі косметології. Стоматологи – найкращі в Україні, клініки та процедури? Тільки у нас! Вибір продуктів,вибір магазинів,вибір найсмачніших ресторанів. А якою популярною та якісною у нас стає фермерська індустрія.

Продовжимо? Найдешевший мобільний зв’язок,домашній інтернет, найдешевше таксі, найдешевша почта, цілодобові аптеки та магазини, які працюють за графіком а не коли їм заманеться.

Найулюбленіше: В нас до лікаря можна потрапити сьогодні-завтра а не з липня по грудень. Банківська система яку можна порівняти лише з американською налаштована онлайн без тисячі папірців, черг та тижневих очікувань.

І всі наші документи від паспорта до ковід сертифікату- в одному додатку! І ще багато іншого…

А ми цього навіть не усвідомлювали,приймали як належне,не цінували.

І поспішали робити все як у Європі, хоча були на п’ять кроків попереду. Україна під час війни працює на багато швидше ніж Німеччина, Італія чи інші країни без воєнних дій.

Я точно знаю що колись настане той день, коли кожна європейська країна,дивлячись на нас скаже:

Ми хочемо жити як в Україні

Nata Lija