Максим Зорін 3-ї ОШБр жорстко розніс Фаріон. Зробив це російською мовою:”Никто тебе не давал права..”

Новини

Екс-командир полку “А30в”, а зараз – майор ЗСУ, заступник командира 3-ї ОШр Максим Зорін, який розповідає про реальний стан речей на фронті, дав відсіч Ірині Фаріон з приводу мовного питання.

розповідає РБК-Україна (проект Styler) з посиланням на Telegram-канал Максима Зоріна.

Ірина Фаріон знову ж таки потрапила у скандальну ситуацію через мовне питання, але цього разу, жінка видала скандальну заяву про російськомовних воїнів ЗСУ. Вона сказала, що “не може назвати їх українцями” в інтерв’ю з Яніною Соколовою.

“Категорично цього не приймаю, у мене запитання для них, що вам хлопці, заважає, коли ви такі моцні й ви такі дуже розумні, що вам заважає виконувати 29-ту статтю закону про Збройні Сили України, ви хлопці знаєте, що таке дисципліна в армії? Якщо немає дисципліни – це зброд, а не армія”, – сказала Фаріон

Та після зауважень Соколовської Ірина видала, таке:

“Я не можу назвати їх українцями, якщо вони не говорять українською мовою. Нехай назвуть себе назвуть руськими”, – продовжила свій спіч Ірина.

Та звісно, коли ці фрази розлетілися мережею, самі ж військові не змогли промовчати. Тому Макс Зорін жорстко відповів Ірині Фаріон з цього приводу, до того ж російською.

“Увага! Перший пост російською на цьому каналі! Спеціально для Ірини Фаріон.Никто тебе не давал права открывать рот в сторону бойцов, Третьей штурмовой или любого другого подразделения украинской армии. Поэтому просто иди ты н***й!”, – написав Максим.

Скриншот

А також військовий додав свою думку з приводу того, що діяльність пані Фаріон не є бездоганною.

“Правоохоронним органам вже давно час звернути увагу на діяльність цієї конченої п****и, яка розколює українське суспільство за фсбшними методичками”, – доповнив свій допис Зорін.