Мама загиблої 2-річної Лізи досі не опритомніла: з’явилися нові дані про стан постраждалих від обстрілу передмістя Дніпра

Новини

Мати 2-річної дівчинки Лізи Приходько, загиблої внаслідок російського ракетного удару по Підгородненській громаді в передмісті Дніпра, перебуває у важкому стані. Наталя досі не опритомніла.

Про це “Суспільному” розповіли в одній із лікарень Дніпра, де лежить жінка. У медзакладі перебувають на лікуванні шестеро поранених від обстрілу.obozrevatel.com

Наталя – на апараті штучної вентиляції легень. У неї були діагностовані важка черепно-мозкова травма, пошкодження хребта, селезінки, перелами десяти ребер, через що сильно пошкоджена грудна клітина.

Для лікування залучать торакального хірурга, нейрохірурга та невропатолога.

Мама загиблої 2-річної Лізи досі не опритомніла: з'явилися нові дані про стан постраждалих від обстрілу передмістя Дніпра

“Їй надається допомога в повному обсязі: робиться комп’ютерний слід, проведені два оперативних втручання з видалення селезінки та дренування грудної клітини. Вона лишається в реанімації, загроза її життю залишається”, – сказав заступник медичного директора з хірургічної допомоги Ігор.

Також у травматологічному відділенні перебувають дві жінки. У них забої та множинні рани кінцівок. Ще одна жінка лежить у хірургічному відділенні.

А в дитячій лікарні перебувають підлітки з забоями шиї та грудної клітини, черепно-мозковими травмами та струсами мозку. Усього надійшли четверо дітей та одна доросла – мати пораненого хлопчика.

Мама загиблої 2-річної Лізи досі не опритомніла: з'явилися нові дані про стан постраждалих від обстрілу передмістя Дніпра

Одну дитину відпустили на амбулаторне лікування, трьох госпіталізували до реанімації.

“Зараз у реанімації двоє. Одна дитина середньої тяжкості перебуває в хірургічному відділенні. На зараз стан дітей ближче до середнього, втім вони потребують подальшої реабілітації, перш за все психологічної“, – сказав Олександр, керівник лікарні, в якій перебувають діти.

Загалом до лікарні доправили 17 поранених. З них 11 продовжують лікуватися амбулаторно.