Масштабне відключення електроенергії, з’явилося попередження “Укренерго”: “Не вмикайте….”

Новини

Згідно з повідомленням «Укренерго», після підриву Каховської ГЕС, гідроелектростанції, які розташовані на Дніпрі вище Каховської ГЕС, знижують потужність виробництва для обмеження надходження води у Каховське водосховище, щоб зменшити затоплення.

Наразі без електроенергії залишилися тисячі українців. politeka.net

«Через підтоплення відключено близько 20 тисяч споживачів у Херсоні та області», – повідомили в «Укренерго».

підрив Каховської ГЕС, Херсонщина

Крім того, 7 червня з 20:00 до 23:00 через недостатність загальної потужності українських електростанцій для покриття вечірнього піку споживання енергосистема України навіть брала аварійну допомогу від енергосистеми Румунії.

«Наразі виробництва електроенергії достатньо для покриття потреб споживачів, але ситуація в енергосистемі залишається непростою», – зазначили в «Укренерго».

Енергетики попереджають, що у вечірні години у зв’язку з обмеженою кількістю енергоблоків в роботі може виникати дефіцит потужності.

«Тож просимо перенести використання потужної техніки з вечірніх годин на інші періоди доби, щоб зменшити навантаження в енергосистемі та полегшити балансування», – закликили українців в «Укренерго».

Зменшити навантаження на енергосистему, особливо у пікові вечірні години з 19:00 до 22:00, та полегшити балансування може кожен, нагадують енергетики.

«Переносьте використання потужної техніки з вечірніх годин на день або ніч, не вмикайте кілька потужних приладів одночасно та вимикайте світло, виходячи з кімнати», – просять в «Укренерго» українців.