Мати прикрила собою: маленький Андрій в одну мить втратив найрідніших

Новини

Трагічну історію хлопчика, як пише Politeka.net, розповіли в ювенальній поліції України.

«Андрій разом зі своїми батьками проживав у Чернігівський області мав щасливу родину та безтурботне дитинство. Однак, 24 лютого все його життя змінилось, як і для багатьох родин нашої країни», – розповіли в поліції.

У перший день весни 2022-го року селище в якому Андрій проживав з рідними, почали обстрілювати, ворожа техніка наближалася. Тому, батьки хлопчика прийняли рішення рятуватися.

Виїхавши з селища, машина родини натрапила на колону танків російських військових.

Окупанти безжалістно проїхались по машині з правого боку.

«Мати прикрила собою сина та хлопчику вдалось вижити, але на його очах загинули близькі, які були разом з ним. Андрія забрали в лікарню, де наклали гіпс на ногу, тому що під час наїзду хлопчику пошкодили коліно та він не міг ходити».

Зараз Андрій проживає разом зі своєю старшою сестрою у Києві. Дитина займається з психологом, у майбутньому мріє займатися в спортивній секції, але для цього необхідно, щоб він повністю відновився після отриманої травми.

Додамо, що нещодавно Чернігівщину сколихнула нова трагедія. Під час обстрілу села Єліне, що за чотири кілометри від кордону з Росією, ворожа міна влучила в льох, де ховалися мирні мешканці – Світлана Маховик, її чоловік Сергій Полянцев, подружжя Валерій та Марія Пляскіни (господарі подвір’я) та їхній працівник і сусід Василь Іванов.

Із п’ятьох людей вижив тільки Сергій Полянцев.

«Свєта в мене була дуже хороша, роботяща. Вона обожнювала онучку, була чудовою бабусею. Взимку багато в’язала: шкарпетки, шапки, сукні… Усього. Свєта і в останній день свого життя в’язала шапку, але так і не закінчила», – розповідає мама загиблої Любов Маховик.

У Світлани Маховик залишилися чоловік, два сини, донька, онука та мама.

Стела присвячена жертвам російської агресії, яку встановив мешканець Чернігівщини.