Медведчук очухався і пішов в атаку на Зеленського

Новини

Медведчук проходить обвинуваченим у держзраді і причетності до терористичної організації.

Нардеп від «Опозиційної платформи – За життя» і кум Путіна Віктор Медведчук має намір скасувати санкції, які проти нього в Україні запровадила Рада нацбезпеки і оборони. Про це повідомляє «Главком» з посиланням на дані держпорталу «Судова влада України».

Відповідний позов 29 грудня надійшов до Верховного суду. Одіозний політик судиться з президентом Володимиром Зеленським. Він добивається, щоб суд визнав протиправним та скасував окремі положення указу президента від 19 жовтня 2022 року №726.

Цим документом було введено в дію рішення Ради національної безпеки і оборони «Про застосування та внесення змін до персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)».

Зокрема, персональні санкції застосовано до Віктора Медведчука на п’ять років. Серед них блокування активів, запобігання виведенню капіталів за межі України, заборона надавати кредити і здійснювати кредитування через купівлю цінних паперів, припинення видачі дозволів, ліцензій на ввезення в Україну з іноземної держави чи вивезення з України валютних цінностей тощо.