Медведєв вибухнув новими образами в бік Зеленського і України: “від київського режиму всі втомилися”

Новини

Заступник голови Ради безпеки РФ не припиняє фонтанувати “аналітикою” у стилі гопника з підворіття. Цього разу справжній вибух медведівського “красномовства” спровокувала реакція світу на ракети, що впали на території Польщі, коли низка світових лідерів  зазначили, що відповідальність за трагедію в будь-якому разі несе Росія. news.obozrevatel.com

На думку Медведєва, яку він висловив у своєму Telegram-каналі, Захід боїться РФ і не хоче з нею воювати, а від “київського режиму” та “невротика Зеленського” всі втомилися. Саме тому, вважає експрезидент РФ, західні країни розглядають дипломатичне завершення війни як пріоритетне.

Так, заяви західних лідерів про те, що кому б не належали ракети, які 15 листопада впали на території польського села Пшеводув і забрали життя двох людей, винна в цьому Росія, яка розв’язала війну – Медведєв вважає “незграбними спробами перевалити обстріл” на РФ. І з цього свого висновку експрезидент РФ робить інші, не менш “логічні” висновки.

“Незграбні спроби перевалити обстріл Польщі на нашу країну не прийняв ніхто, навіть найзатятіші русофоби – поляки. І це важливий симптом. Від київського режиму всі дуже втомилися. Особливо від невротика Зеленського, який постійно нагнітає пристрасті, канючить, кукситься і вимагає все нові і нові подачки грошима та зброєю. Поводиться як істерична дитина з проблемами у розвитку”, – вкотре опустився до образ Медведєв.

При цьому той факт, що війська НАТО досі, всупереч заявам російських пропагандистів та влади, не вступили у війну і не змусили агресора піти з України та захоплених Росією територій інших держав, у Медведєва викликає дивну реакцію. Виявляється, Захід хоче зберегти відносини із РФ.

Однак на шляху до повернення західних країн у залежність від енергетичного шантажу РФ заважають той самий Зеленський і “націоналісти у зв’язці з армійською верхівкою”.

“США, НАТО і Євросоюз не хочуть остаточного розриву з Росією, що загрожує Третьою світовою. Звідси почастішали спроби окоротити і врозумити Київ, виштовхнути його на переговори. Зеленському переговори не потрібні з цілком очевидних шкурних причин. Ба більше, вони для нього дуже небезпечні, про що вже доводилося говорити. Адже якщо не визнати реалії розпаду України – безглуздо сідати за стіл. А визнаєш – укокошать власні націоналісти, які перебувають у зв’язці з армійською верхівкою. І яких він боїться до непритомності. Цугцванг”, – завершив “блискучий аналітик” Медведєв.