Медведєв влаштував істерику через візит Байдена в Київ

Новини

Заступник голови Радбезу РФ Дмитро Медведєв традиційною істерикою відреагував на візит президента США Джо Байдена в Київ. У своєму Телеграм-каналі Медведєв заявив, що Байден нібито “присягався у вірності київським не****стам”, а також обіцяв зброю, від постачань якої “заробляють НАТОвські ВПК”, передають Патріоти України.

“Байден, попередньо отримавши гарантії безпеки, з’їздив нарешті до Києва. Обіцяв багато зброї та присягався у вірності режиму до гробу. І звичайно, були взаємні заклинання про перемогу, яка прийде за наявності нових озброєнь та мужнього народу. І ось тут важливо зазначити, що зброю та гроші Захід справді постачає Києву цілком справно. У величезних кількостях, що дають змогу заробляти ВПК НАТОвських країн і “тирити” зброю для продажу терористам по всьому світу”, – заявив опальний Медведєв.

Коментуючи візит Байдена, Медведєв згадав про дивну демографічну “статистику”, про яку йому нібито нагадали “вихідці з українських територій”. За його даними, з України нібито “виїхало загалом 15-20 млн осіб”.

“Так що танки та снаряди важливі, звичайно. Але люди, безумовно, важливіші. І вони непідвладні ні старому з-за океану, ні банді  із Банкової. Їхній масовий від’їзд і є відповідь на запитання, за ким майбутнє”, – заявив Медведєв.