Менше 7,96 гривень: “Нафтогаз” розповів клієнтам, як економити на оплаті тарифів

Новини

“Нафтогаз” затвердив фіксований тариф на газ, який діятиме до 1 травня 2024 року. Згідно з ним, клієнти “Нафтогазу платитимуть за 1 кубометр 7,96 гривень, як і раніше. Однак споживачі можуть отримати ще додаткову знижку на оплату. Як це зробити, розповіли у газопостачальній компанії, передають Патріоти України.

У Нафтогазі зазначили, що додаткову знижку на оплату у розмірі 1% від суми можна отримати при оплаті послуг до 15 числа кожного поточного місяця. Слід зазначити, що знижка буде врахована у платежі наступного місяця. При цьому не важливо, яким чином споживачі оплачуватимуть послуги. Головне зробити це вчасно.Заплатити за газ можна провести через платіжні системи IPay, LiqPay, Портмоне, Google pay, Apple pay, ГЕРЦ або Monobank.

На сьогоднішній день тариф на газ від Нафтогазу – один із найнижчих серед усіх постачальників. У квітні споживачі отримали нові паперові платіжки, в яких усі реквізити, індивідуальні QR-коди та дані щодо способів передачі показань лічильників та оплати зібрані вже в одному місці. Це зроблено для зручності споживачів.

Електронні платежі, як і раніше, залишились без змін. Вони доступні в приватних кабінетах споживачів на my.gas.ua. Нагадаємо, що показання газових лічильників потрібно передавати своєму постачальнику до 5 числа кожного поточного місяця, щоб у платіжці було враховано коректні показники.