“Мерседес” S-класу скандальному митрополиту УПЦ МП Павлу подарував кримінальний авторитет часів Януковича – джерела

Новини

Автомобіль Mercedes-Benz S 500 4MATIC, яким протягом останніх років пересувається і порушує ПДР колишній намісник Києво-Печерської лаври митрополит Московського патріархату Павло (Петро Лебідь), йому на день народження подарував кримінальний авторитет часів президентства Януковича Олексій Чеботарьов.

Про це виданню OBOZREVATEL стало відомо з власних джерел. За даними МВС, Чеботарьов причетний до організації вбивств активістів під час Революції Гідності у 2013-2014 роках.

За словами колишнього міністра внутрішніх справ Арсена Авакова, у ті роки Олексій Чеботарьов координував “спецпроєкти із захисту режиму Януковича”.

“Чеботарьов у взаємодії з групою з десяти осіб здійснював регулярне побиття активістів Євромайдану, зокрема викрадення людей. Це стосується випадків Ігоря Луценка та Юрія Вербицького. Загалом таких епізодів ми маємо більше десяти. Це відбувалося у тісній координації зі співробітниками міліції”, – повідомив Арсен Аваков у квітні 2014 року.

Наразі Олексій Чеботарьов перебуває в розшуку і, ймовірно, переховується на території Росії.

Олексій Чеботарьов перебуває у розшуку

Як відомо, своє прізвисько митрополит Павло, який обіймав посаду намісника Києво-Печерської лаври з 1994 по 2023 рік, отримав через неприховану любов до дорогих авто відповідної марки. Водночас сам церковнослужитель пояснював це не забаганками, а необхідністю і цитував героя роману “Золоте теля” культового афериста Остапа Бендера, мовляв, “автомобіль – не розкіш, а засіб пересування”.

“Їздимо? Так, їздимо на автомобілях. У мене “Мерседес”. Це не розкіш, а засіб пересування. Якщо б випустили хорошу нашу машину, я б їздив на ній. Я не бачу тут нічого такого”, – безцеремонно заявляв Павло, коли його про це запитували.