“Ми вимагаємо виведення військ з України”: матері в росії почали бунтувати проти війни

Новини

Матері російських військових зажадали від влади повернути їхніх синів додому.

Про це йдеться у відкритому листі від матерів РФ голові Комітету із соціальної політики Ради Федерації, голові комітету Державної думи по сім’ї, жінкам та дітям та членам цих комітетів. top.politeka.net

Матері зазначають, що путін витрачає величезні кошти на війну проти України в той час, коли їх можна було вкласти у добробут Росії.

Жінки обурені і тим, що тіла їхніх синів, чоловіків та батьків ніхто не забирає та не повертає додому.

“У нас жах від того, що відбувається. Ми проти участі в цьому наших синів, братів, чоловіків, батьків, ми й самі не хочемо брати участь у цьому. Очевидно, що підтримка агресивних бойових дій несумісна із захистом сім’ї, жінок та дітей.

Ми вимагаємо виведення військ з території України , повернення всіх солдатів додому, захисту солдатів-строковиків від участі у будь-яких військових діях, ухвалення закону про профілактику сімейно-побутового насильства, гідну матеріальну підтримку дитинства та материнства”, — йдеться у листі.

Крім того, раніше повідомлялося , що матері мобілізованих у Росії починають усвідомлювати, що уряд їх обманює. Жінки починають записувати відеозвернення до путіна.