Мій чоловік мені зраджував. Я знала про це давно, але продовжувала жити з ним і принижуватись. А все заради ось цього моменту…

Новини

Мій чоловік мені зраджує. Я про це знаю вже давно.

У чоловіка була коханка. Коханкою він завів одразу після нашого весілля. Я два роки терпіла таке знущання у свою адресу. Навіть коли наpoдилася дитина, я прекрасно знала, що він розважався з тієї ж коханкою в нашому ліжку.

Ви, мабуть, запитаєте, чому я не поклала край цьому шлюбу і не пішла від нього? Мені потрібна була помста — холодна і на блюдечку. Я стpaждала поряд з ним, а він розважався з іншою. Він думав, що все майстерно приховує, а я, дуpeпа, нічого і не підозрюю. Але ця дуpепа вирішила зіграти з ним в цю гру.

Я знайшла ідеальний шлях для помсти! Потрібно було зробити так, щоб він довго не зміг переварити все це. Подала на розлучення без його відома і зробила так, щоб він не отримував повісток до суду. Всі 3 повістки я просто знищувала. Нарешті нас розлучили, а він про це навіть не знав. Швидко і скромно!

Потім потрібно було приступити до другої частини плану. Я вмовила чоловіка взяти кредит в банку, щоб купити нам житло. Після обмірковування моєї пропозиції, він погодився. Взяв гроші для першого внеску і повернувся додому. Гроші ми тримали в коробочці.

На наступний день ми з дитиною поїхали в будинок моєї мами, але заздалегідь я взяла гроші так, щоб чоловік про це нічого не знав. На наступний день він подзвонив і попросив приїхати додому. Схвильований чоловік розповідав, як гроші з коробки пропали і виною цьому його коханка, яка вкрала їх. Він у всьому зізнався і почав просити пробачення.

Я зіграла роль відданої дружини і зажадала залишити будинок. На той час я вже знайшла хорошу квартиру для нас із сином, а гроші з коробки дали нам можливість оплатити перші місяці. Чоловік ні про що не здогадувався.

Коли на наступний день прийшов додому з букетом троянд і слізно просив вибачення, я його виставила, показавши документ про розлучення. Він влаштував скандал і пророкував мені жалюгідне існування без нього. Нічого цього не сталося. Природно, про мій план помсти він нічого не знав! Я не збиралася що-небудь йому розповідати.

Пізніше з’ясувалося, що він просив коханку повернутися, але і та відмовилася від нього, коли дізналася про борги.

Зараз я живу у своє задоволення в хорошому будинку з сином, планую майбутнє і ні краплі не шкодую про те, що так вчинила з чоловіком! Я його знищила так само, як і він мене!

Тепер у нього борги, живе з мамою і думає про те, як повернути мене і виплачує кредит!

Як ви вважаєте, жінка правильно вчинила?