Мінімальна пенсія досягне 8187 грн, але не у всіх: названо певну категорію

Новини

Пенсія в Україні стала відомо, у кого мінімальна пенсія досягне 8187 гривень, названо певну категорію.

В Україні є категорія пенсіонерів, які мають право на інші виплати і набагато більші, ніж звичайні пенсіонери.  politeka.net

Як повідомили експерти у youtube-калані, мова йде про пенсіонерів-чорнобильців.

Стало відомо, на які вони мають право доплати, скільки їм платитимуть.

Так, розмір пенсій для чорнобильців з певною групою інвалідності повинен бути не менший, ніж перша група 8187 грн, друга група- 6549 грн, третя група 5048 грн.

Розміри пенсії українців цієї категорії відчутно більші, ніж звичайних пенсіонерів і людей з інвалідністю.

Крім того вийти на пенсію вони мають право раніше, на термін від 1 до 13 років в залежності від обставин і висновків лікарської комісії, якщо в них є не менше 15 років страхового стажу.

Певні категорії мають право на доплати до пенсій, ліквідатори першої групи – це 474 грн, другої групи 379 грн і третьої групи 284 грн.

Ті хто проживав і працював в зоні відчуження, тобто в цій 30-кілометровій зоні в той час, та отримав інвалідність – має додатково отримувати доплати.

Перша група 341 грн, друга група- 227 грн, третя група- 170 грн.

Інші особи, що належить до другої, третьої або четвертої категорії чорнобильців – отримують такі доплати: друга група 170 грн, третя група 113 і четверта група 56.

Діти що отримали або інвалідність, або були заражені променевою хворобою додатково отримують доплату 170 грн.

усі люди які зараз отримують пенсію мають якусь Чорнобильську категорію і мають інвалідність і можуть довести, що ця інвалідність спричинена через вибух на Чорнобильській атомній станції – мають можливість піти і це зробити і тоді отримувати такі суми: перша група 8187 грн, друга група 6549 грн, і третя група – це 5048 грн.