Мішки готівки, золоті злитки і годинники: Депутата Рівненської облради викрили на незаконному збагаченні

Новини

ДБР виявило в депутата Рівненської облради, який також є заступником голови офісу Лісів України, незадекларовані статки на мільйони доларів. Про це повідомляє пресслужба Держбюро розслідувань (ДБР), передають Патріоти України.

Повідомляється, що фігурант до лютого 2023 року обіймав посаду начальника Рівненського обласного управління лісового та мисливського господарства, а потім зайняв одну з керівних посад в створеному на його базі Поліському лісовому офісі ДСГП Ліси України. Працюючи у владі він встиг незаконно збагатитися на мільйони доларів.

Так під час обшуків у помешканні та робочому місці депутата та членів його сім’ї правоохоронці знайшли тільки готівкою понад чотири млн доларів США у різній валюті.

Також було виявлено коштовності та дорогі годинники, зокрема елітної марки Рatek philippe, золоті монети, злитки золота, два пістолети, автомат Калашникова з 16 магазинами до нього із патронами.

Крім того, у фігуранта знайшли три елітні автомобілі – Audi Q8, Mercedes-Benz GLE 350E та BMW X5.

Повідомляється, що депутат також володів чотирма земельними ділянками у Рівному, на яких будував котеджі. Ділянки зареєстровані на номінальних осіб, підконтрольних посадовцю.

Проти нього відкрито кримінальне провадження за статтею про незаконне збагачення (ст. 368−5 КК України). Санкція статті передбачає позбавлення волі до 10 років.