Мобілізація в Україні: чоловік відмовився від призову, бо у нього є діти, суд виніс вирок

Новини

Мобілізація в Україні буде продовжена, президент підписав закони про продовження дії воєнного стану та загальної мобілізації в Україні на 90 діб, тобто до 15 листопада 2023 року.

Нещодавно стало відомо, що на Закарпатті чоловік відмовився від мобілізації, бо у нього є двоє дітей.  today.politeka.net

У Закарпатській області чоловік також додав, що хвилюється за своє життя.

Про це йдеться у вироку Мукачівського районного суду Закарпатської області.

Призовником є уродженець Нової Каховки на Херсонщині, у нього дружина, вони виховують двох дітей.

Чоловіка 29 березня 2023 року визнали придатним до служби та видали повістку у розпал мобілізації в Україні, але до військомату він не прийшов.

На суді чоловік провину визнав та заявив, що відмовився від мобілізації в Україні, бо “боїться за своє життя, бо у нього на утриманні та вихованні є двоє малолітніх дітей”.

Суд визнав чоловіка винним за ст. 336 КК України та засудив до трьох років позбавлення волі, але суддя замінив термін на один рік іспитового.

“До цього часу Людина могла мати в країні лише людські права, а вже і їх відбирають. Дякую за таку мотивацію для нас молодих людей”,

“Нужно вручить по бумажечки судьям и депутатам…”,

“Взагалі дах їде в цій країні! Тільки тут можна отримати срок (хоч і умовний) за те, що в тебе є діти!! Я так розумію це така державна програма по стимулювання народжуваності”,

“Це ще на початку війни люди йшли,і кожен відчував потребу захисту рідної землі,а зараз кожен відчуває більшу потребу захиститися і захистити сім’ю від чиновників і їх свавілля,бо відомо,що поки захисники боронять країну,їх карточки заблокували на майно наклали арешти”, – скаржаться у коментарях до новини українці.