Мобілізація в Україні: призов чоловіка закінчився трагедією на Одещині, деталі

Події

Мобілізація в Україні триває, місцевий одеський ТЦК та СП збирався призвати чоловіка, проте згодом стало відомо, що він має інвалідність дитинства.

Як повідомив громадський активіст Павло Поламарчук на своїй сторінці у Фейсбук, інцидент стався в селищі Ширяєве Одеської області.  politeka.net

За його словами відбувся похорон місцевого жителя , якого знало все місто, повідомляється, що він був людиною з інвалідністю дитинства і його збиралися призвати до війська під час мобілізації в Україні.

Багато людей обурені беззаконням, бо знали про інвалідність чоловіка всі в селищі.

“Борису вручили повістку та одразу, по методу Одеської, та й не тільки вже Одеської “оптимізованої ВЛК” за 20 хв “обстежили”. Визнавши, звісно, придатним, оскільки у нього не було 5-8 тис доларів. Та одразу, як тут прийнято, відправили на розподіл. За одними даними, хлопець перехвилювався, що спричинило напад епілепсії, від якої він помер. За іншими – був серцевий напад”, – розповів Павло Поламарчук.

У той же час, начальниця об’єднаного координаційного пресцентру сил оборони Півдня України Наталя Гуменюк пояснила – документи, що чоловік здоровий та придатний до військової служби у період дії мобілізації в Україні, ТЦК отримав від медиків у лікарні, де він проходив комісію.

Українці обурені такою новиною: