Мольфар назвав точний місяць помсти за підрив Кримського мосту

Новини

Мольфар Макс Гордєєв розповів, що після підриву Кримського мосту Росія обов’язково помститься Україні. Найважчими будуть найближчі дні, адже країна-агресор завдасть багато ударів. Також ситуація буде надскладною у вересні.  www.unian.ua

“Якийсь час росіяни перечекають, бо у них зараз серйозні проблеми з фінансами, ракетами та тому подібним. Потім протягом шести днів будуть нормальні “прильоти”. Тому нам не варто ігнорувати повітряну тривогу. Вони мститимуться. Насправді нам всім варто боятися вересня. У них буде багато зброї, тому місяць буде дуже складним для нас”, – сказав Гордєєв в коментарі УНІАН.

Карти Таро, продовжив мольфар, вказують на те, що підрив Кримського мосту – це лише привід для Росії бомбити нашу країну. Однак, він вважає, що поки міст остаточно не буде зруйнований.

“Як я попереджував минулого разу, Кримський міст буде підірвано. В майбутньому це будуть систематичні часткові підриви, але поки я не бачу, що його остаточно зруйновано”, – каже Гордєєв.

На питання “Коли ми повернемо Крим?” він відповідає так: “З Кримом ситуація дуже важка. Там будуть воєнні дії, бо просто так нам його не віддадуть. Скоріш за все, бої будуть у наступного році, приблизно у липні. На даний момент ось така ситуація. Однак дуже багато факторів впливають на воєнні дії, тому сказати стовідсотково, що буде у майбутньому, поки неможливо”.

Нагадаємо, раніше екстрасенс Марія Тиха в інтерв’ю УНІАН розповіла, чим обернеться для України підрив Кримського мосту, які міста зараз перебувають під загрозою, чи будуть окупанти відступати, і коли почнеться розквіт нашої країни.