Молода дружина Павлика похвалилася, як відпочиває із сином та чоловіком: “Який же це кайф”

Новини

Український співак Віктор Павлик разом із дружиною Катериною Репяховою та їхнім маленьким сином на канікули вирішили провести час у Буковелі. Репяхова показала чарівні та забавні фото, як її сім’я разом катається на лижах та пробує колоритну місцеву кухню, а сама Катя навіть побувала у джакузі.  politeka.net

Кадри з’явилися у неї в Інстаграм-Сторіз.

Сім’я Віктора Павлика та Катерини Репяхової вирішила відпочити на одному з найвідоміших гірськолижних курортів України – Буковелі. Вони зупинились у готелі з панорамою на гори та засніжені ліси з високими деревами.

Також вона показала, чим вони займаються. Зокрема, молода мама з чоловіком катаються на лижах та ласують колоритною місцевою кухнею. Крім того, сама блогерка навіть спробувала покерувати упряжкою, і у неї це непогано вийшло. Крім того, разом із сином вона пішла до джакузі.

“Ми вранці прийшли кататися. Який же це кайф – випити каву і поїхати кататися. Уявіть собі, тільки ви і гори. Як класно тиснути в центер – забігли до синочка і одразу назад кататися”, – розповіла про свої враження Катерина Репяхова .