Молода дружина Віктора Павлика чесно розповіла про проблеми сина: “Немає сил більше…”

Новини

Молода дружина Віктора Павлика Катя Репяхова розповіла про проблеми сина, поділившись із українцями.

Молода дружина Віктора Павлика Катя Репяхова розповіла, які проблеми у сина. Зірка поділилася подробицями у своєму Інстаграмі, де публікує багато цікавого.

“Скільки потрібно мати сил, терпіння, мудрості, щоб просто бути мамою. Зараз плакатиму. Мишко від слова взагалі не ходить своїми ногами… А у мене просто немає сил більше його носити”, – розповіла зірка у своєму блозі.

“В інших дивишся – ідеальні діти. Це я відвела Мишу на нейро, прийшла і сіла в шоці”, – написала на другому сторіс Катя Репяхова.

Катя Репяхова

Варто зазначити, що Катя Репяхова – відома українська блогерка, яка вийшла заміж за Віктора Павлика незважаючи на різницю у віці 28 років. Пара має спільну дитину – Михайла, якій зараз уже два роки. Це четверта дитина для Віктора та перша для Каті. Але дитина виявилася не без проблем. Як зізнавалася сама Катя, вона вирішила повести його до логопеда. А нещодавно дружина Павлика розповідала, як відпочила у Трускавці.

“Просто мій найкращий і найулюбленіший Трускавець. Тут я відпочивала з татом у дитинстві.

Тут я познайомилася із творчістю свого чоловіка. Тут мій син зробив перші кроки”, – написала зірка та опублікувала кадри з Трускавця, поділившись радістю з українцями.