Мовний скандал у Дніпрі закінчився реанімацією: студенти заступилися на викладачку

Новини

У Дніпрі черговий мовний скандал закінчився “швидкою”, відомо, що педагог потрапила до реанімації.

Викладачка Дніпровського державного медичного університету потрапила у мовний скандал.  politeka.net

Відомо, що зараз вона перебуває у реанімації.

Нагадаємо, нещодавно в мережі спалахнув скандал через те, що викладач під час заняття вимагала, щоб студентка відповідала російською мовою, а відповідь українською нібито відмовилася зарахувати.

Користувач мережі назвався студентом університету і спростовує звинувачення. Він повідомив, що педагог попросила студентку перейти на російську в розмові з хворим, який був присутній на практичному занятті.

73-річний чоловік не розумів української мови.

На скандал відреагував уповноважений ВР України з прав людини Дмитро Лубінець

“Ситуація набула такого масового розголосу, що жінку забрала швидка під час занять і вона зараз у реанімації. Звичайно, якщо є порушення – винний має понести покарання. Але має бути соціальна справедливість! Адже порушення однієї людини – це не привід для узагальнення та подальшого цькування !” – заявив Лубинець.

Студенти університету у коментарях висловили думку щодо скандалу:

“Повна нісенітниця. Я студентка ДДМУ і також навчаюсь у Новоженіної Л.І. Вона чудовий педагог, доступно пояснює матеріал. На парах жодного разу не підіймалось мовне питання, викладачка ніколи не робила зауважень ні мені, ні будь-кому з моєї групи(хоча всі ми на заняттях спілкуємось українською)”,

“Ситуація була зовсім інша, ніхто нікого не примушував спілкуватися російською та ще й не приймати відповідь студентки. Я теж студентка ДДМУ, і ні разу не було таких ситуацій за 3 роки навчання”, – пишуть у мережі.

мовний скандал Дніпро

мовний скандал Дніпро