Мовний скандал у Львові: любитель пісень Цоя вибачився (відео)

Новини

Раніше підліток заявив, що в Одесі всі говорять російською мовою, і йому ніхто не буде вказувати, якою мовою розмовляти.

Мовний скандал у Львові отримав продовження. Підліток, який на вулиці грав пісні російського виконавця Віктора Цоя, а на зауваження народної депутатки Наталії Піпи відповів нецензурними словами, записав відео з вибаченнями. tsn.ua

На оприлюдненому в Мережі відео хлопець розмовляє українською мовою.

“Всім привіт. Дуже прошу вибачення за ненормативну лексику в сторону пані Наталі, яка зробила мені зауваження за виконання пісні російською мовою у громадському місці. Дуже прошу вибачення у мешканців Львова”, – говорить він.

Згодом депутатка у коментарі ZAXID.NET сказала, що швидше за все забере заяву із поліції, яку написала після інциденту.

Нагадаємо, конфлікт стався 3 червня в центрі Львові. Наталія Піпа зробила зауваження підлітку, який грав на гітарі російський рок. Той відповів, що в Одесі всі говорять російською мовою, і нецензурно вилався.

“Ми просто співаємо пісні Цоя, і що далі? Цой – це легенда року, розумієш, бл*ть. Цой – це легенда року, а ти зараз береш і до*буїшся до цього, серйозно”, – заявив він.

Депутатка, своєю чергою, викликала поліцію і написала заяву на молодиків через порушення законодавчих норм щодо заборони російської музики.