Моя сестра зрадила з нареченим, але все одно хоче бути моєю подружкою нареченої

Новини

Жінка розповіла історію про те, як її сестра зруйнувала перші заручини невдовзі після закінчення коледжу.

Минуло кілька років, і старша сестра пішла, і вона вирішила запросити її на свою другу весільну церемонію з іншим чоловіком, вирішивши не запрошувати на весілля і не робити її подружкою нареченої.

Молодша сестра вважала, що варто бути подружкою нареченої після зради з першим нареченим сестри.

«Я розірвала свої перші заручини після того, як дізналася, що моя 19-річна сестра спала з моїм нареченим», — пояснила жінка. «Ми з ним щойно закінчили коледж. Це спустошило мене».

Коли вона розповіла своїй сестрі про те, що сталося, вона збрехала і «намагалася поводитися як маленький невинний ангел», говорячи, що її «спокусив» її наречений, а не ситуація, що відбувається навпаки.

«Але кілька її друзів надали мені докази того, що моя сестра полювала його з 17 років», — розповіла вона.

Протягом трьох років її сестра відправляла повідомлення своєму нареченому, намагаючись спокусити його, і «спотворювала» її зовнішність, кажучи, що він міг би досягти більшого.

“Коли вона дізналася, що він приєднається до мене в сімейному будинку, вона почала кричати про те, щоб дістати свою “сексуальну” піжаму і бікіні краще”, – навела вона приклад.

Їхня конфронтація призвела до постійного відчуження між жінками та її сестрою, а також до важкого відчуження між батьками, але вона вирішила, що через кілька років вона спробує ще раз.

«Зараз я заручена чудовим чоловіком, який мене обожнює», — каже жінка.

«Як жест я запросив сестру на весілля, але не запросив її на весільну вечірку. Моя сестра образилася, що я не попросив її стати подружкою нареченої».

Молодша сестра вважала, що оскільки вона була єдиною сестрою К’ю, вона заслуговувала носити титул подружки нареченої.

«Я запитала її, чи була у неї травма голови, тому що це було єдине виправдання її дій», — парирувала жінка, коли її сестра зчинила галас. “Вона зруйнувала мої перші заручини – навіщо мені хотіти, щоб вона була ближче?”

Молодша сестра стверджувала, що тоді вона була лише «дитиною», але жінці це не сподобалося, тому вона закінчила розмову на цьому — але не раніше, ніж її молодша сестра поскаржилася їхнім батькам.

Їхні батьки на боці молодшої сестри, тому вона назавжди скасувала запрошення молодшої сестри.

Єдина проблема зараз у тому, що вона вагітна і боїться, що якщо вона не розповість батькам, вони не прийдуть до неї на весілля.

«Єдине рішення, яке я бачу, — радить психолог і письменник, — якщо не брати до уваги розповіді їм про свою вагітність, — це сісти і поговорити про шкоду та межі».

Хоча стосунки нареченої з її молодшою ​​сестрою, можливо, і закінчилися, її стосунки з батьками все ще можна врятувати, якщо вони готові докласти зусиль.

Джерело: yourtango.