“Моє життя забрав р0сійський танк”: дружина загиблого воїна розчулила мережу постом про чоловіка. Фото

Новини

У боях із ворог0м на Куп’янському напрямку фронту загинув воїн ЗСУ Андрій Мартинів із позивним “Берлін”. Життя бійця зі Львівської області відібрав російський танк.

Захисникові навіки лишилося 30 років. Трагічну звістку повідомила молода дружина Героя Василина на своїй сторінці у Facebook.

“Моє життя забрав російський танк. Моя душа осиротіла без тебе, мій “Берлін”. Ми з синочком любимо тебе безмежно, ти наш Герой. Вічна пам’ять тобі, мій рідний”, – написала вона.

"Моє життя забрав російський танк": дружина загиблого воїна розчулила мережу постом про чоловіка. Фото

Місцеві видання повідомляють, що Андрій Мартинів, 26 липня 1993 року народження, був родом із Дрогобича. Там він закінчив ЗОШ №1, а згодом і Дрогобицький механічний технікум за спеціальністю “Розробка програмного забезпечення”.

До повномасштабної вlйни чоловік працював у компанії з реалізації автозапчастин. До лав ЗСУ приєднався в жовтні 2022 року, служив у складі Дрогобицької тероборони.

"Моє життя забрав російський танк": дружина загиблого воїна розчулила мережу постом про чоловіка. Фото

Загинув “Берлін” 18 січня 2024 року внаслідок наступальних дій 0kупантів на Куп’янському напрямку. Під час бою він отримав поранення, що були несумісні з життям.

У Андрія Мартиніва залишилися дружина, маленький синочок Артем, а також батьки і брат.

"Моє життя забрав російський танк": дружина загиблого воїна розчулила мережу постом про чоловіка. Фото

Під зворушливим постом Василини Мартинів знайомі й не тільки висловили щирі співчуття рідним захисника.

“Співчуваю Василинко, вічна пам’ять Герою України! Співчуття рідним за тяжкий та невимовний біль. Низький уклін батькам”, “Царство небесне Герою”, “Щирі співчуття, Василинко, тримайся з Артемчиком , сумуємо разом із вами”, “Наша мила дівчинко, тримайся, ти сильна маєш бути заради сина. Герої не вмирають”, “Хлопчику наш, як так. Вічна тобі пам’ять”, “Прийміть найщиріші співчуття! Моє серце плаче разом з вами”, “Вічна пам’ять, був дуже добрий хлопець, аж не віриться…”, “Щирі співчуття, Василино. Тяжка втрата. Не вірю. Боже, чому так? Рана, яка буде боліти ціле життя. Вічна пам’ять Андрію”, – висловилися в мережі.