Можливі два сценарії: Залужний залишив Путіну два місяці, а потім буде переможний удар ЗСУ, – Піонтковський

Новини

Російський публіцист і політолог Андрій Піонтковський прогнозує падіння режиму Путіна після операції ЗСУ зі звільнення Мелітополя, передають Патріоти України.

“Я приходжу до двох сценаріїв. Сценарій перший: березень-квітень, два місяці протягом яких пройде наступ ЗСУ, масований рух танкових колон, бронетехніки, загалом весь цей “Арсенал Перемоги”. Літаки, далекобійні ракети – все це вже буде. На початку травня Залужний візьме Мелітополь. Зараз ЗСУ стоять за 84 км від міста. А потім другий сценарій: в Генштабі РФ з самого початку було глухе невдоволення від рішення Путіна провести атаки в лютому. Але винен буде не фюрер, а генералітет, ну як завжди”, – сказав Піонтковський.

Політолог припускає, що російські генерали зможуть через два місяці ліквідувати Путіна. “Я думаю, вони вирішать питання всередині генерального штабу. Це ось такий базовий сценарій. Генерали не чекатимуть, може статися військовий переворот. Провал такого масштабу може стати тригером для загострення відносин в Кремлі”, – додав публіцист.