“МП просто так с Лавры не уйдет!” Паша Мерседес російською мовою оголосив війну владі й обіцяє боротися “до послєднєго”

Новини

Митрополит УПЦ МП Павло Лебідь різко звернувся до української влади на тлі того, що Києво-Печерська Лавра розірвала контракт з УПЦ МП.
Про це повідомляє Главком.

Під час проповіді Павло російською мовою обурився тим, що влада ухвалила рішення виселити з території української святині Московську Церкву й обіцяє боротися «до послєднєго».

Він також називає Православну Церкву України «осквернітєлямі» та «поносітєлямі». А Зеленський та вся українська влада – це, на його думку, «нащадки гонителів церкви та онуки революції».

«Якщо поносять Церкву, то поносять Христа. Якщо поносять Церкву, то поносять тих, хто ходить до церкви», – провів «логічний ланцюжок» настоятель.

Нагадаємо, що керівництво Національного заповідника «Києво-Печерська лавра» вимагає монахів УПЦ МП покинути всю територію лаври до 29 березня. Національний заповідник не продовжив дію оренди для УПЦ Московського Патріархату в чоловічому монастирі Свято-Успенської Києво-Печерської лаври через порушення орендних умов представниками УПЦ МП.

Водночас глава Російської Православної Церкви Кирил фактично визнав підпорядкованість так званої Української Православної Церкви Московського Патріархату Москві і почав міжнародну кампанію проти виселення їх духовенства з Лаври.

джерело