“Мріяв про перемогу, не дочекався”: у боях за Україну загинув 28-річний воїн із Львівщини, який проходив навчання в Британії. Фото

Новини

На війні з російськими окупантами загинув мешканець села Зимна Вода Львівської області Максим Труба. До лав ЗСУ він приєднався добровільно, проходив навчання у Британії та захищав Україну під Бахмутом.

Герою тільки нещодавно виповнилося 28 років. Про втрату у Facebook повідомила Зимноводівська сільська рада територіальної громади obozrevatel.com

“Страшна звістка в Зимноводівській громаді: 8 квітня в бою з російськими окупантами за свободу України загинув житель с. Зимна Вода Труба Максим Ігорович, 14.03.1995 р. н.” – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що українець після закінчення у 2012-му Зимноводівської ЗОШ №1 вступив до вишу. В 2017-му випустився із Львівського інституту економіки й туризму з отриманим фахом “Готельно-ресторанна справа”.

Максим проходив строкову службу. На початку березня 2022 року добровольцем пішов у ЗСУ, щоб захищати рідну країну заради її майбутнього.

''Мріяв про перемогу, не дочекався'': у боях за Україну загинув 28-річний воїн із Львівщини, який проходив навчання в Британії. Фото

Спершу молодий військовий служив у Яворові, згодом їздив на навчання у Велику Британію. Воював під Бахмутом на Донеччині.

Знайомі захисника наголосили, що Максим мріяв про перемогу України, та, на жаль, не дочекався.

“У цей важкий час низько схиляємо голови перед світлою пам’яттю захисника, який віддав своє життя за мирне небо над Україною. Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким загиблого, розділяємо їхній біль, поділяємо горе. Вічна пам’ять воїну!” – підкреслили в сільраді.

Там додали, що згодом нададуть інформацію щодо прибуття тіла Героя в рідне село, а також дату й час прощання з ним.