“Мu худоба, чu що?…” Мати полоненого окупанта розповіла, що до її сина краще ставляться в українському полоні, ніж в армії

Новини

Жителька російського Петрозаводська Ірина Чистякова, син якої був відправлений на війну проти України та потрапив у полон, заявила, що українські військові ставляться до полонених солдатів РФ краще, ніж командування загарбників.

Вона зазначила, що українська влада фактично зберегла її синові життя.

Про це росіянка сказала на брифінгу “Рада матерів та дружин військовослужбовців”. Вона також розкритикувала російського диктатора Володимира путіна та міністра оборони РФ Сергія шойгу.

На думку Чистякової, вони не роблять нічого для того, щоб повернути російських військових із полону.

Громадянка рф кілька місяців шукала свого сина Кирила після того, як він зник безвісти. Вона їздила до окупованого Донецька, а потім у Ростов-на-Дону, але лише потім дізналася, що він потрапив у полон.

Чистякова наголосила, що міноборони рф у пошуках їй ніяк не допомагало.

“Я все зробила сама: знайшла, довела (що він живий – Ред.). Тому що це мій син, і він мені потрібен. Він не потрібен путіну, він не потрібен шойгу. Вони сидять, їм тепло! Адже вони не в окопах і не у в’язниці 8 місяців в Україні! У нацuстів, як вони кажуть.

Питання – чому у нацuстів наші полонені виходять нормальні? Можливо, ви нам щось не домовляєте і там зовсім не нацuсти? – сказала вона.

Росіянка також розповіла, що на початку повномасштабної війни їй телефонували з СБУ і пропонували допомогти шукати Кирила. Чистякова тоді відмовилася від допомоги, бо боялася репресій у pф.

“Ми худоба, чи що? Ми народжували своїх дітей не для того, щоб хтось вирішував свої проблеми! Ви не зліть нас, матерів. Ви поверніть нам наших дітей”, – звернулася мати солдата до влади рф.

Джерело