“Ми тобі допоможемо, тільки піди з України”: Сі Цзіньпін зробив пропозицію путіну, щоб урятувати його владу

Новини

Китай в особі Сі Цзіньпіна спробував надовго зберегти шляхи при владі Кремля заради того, щоб той вивів свої війська з України.

Про це заявив журналіст Іван Яковіна.  politeka.net

“Сі Цзіньпін приїжджав до Москви вмовляти путіна, щоб той покинув Україну: “Іди звідти, ти потрібен Китаю, ми тобі допоможемо. Дамо гроші, кредити, технології, сервери, допоможемо побудувати цифровий Гулаг, доб’ємося скасування частини санкцій, правитимеш ще 20-30 років – все, що хочеш, але йди з України. Кинь її, вона тебе погубить.

Сі Цзіньпін, Китай

У цьому вся сенс китайської мирної ініціативи – відхід російської федерації з України за збереження єдиного простору росії і путіна у владі. Тому що дуже важливо для китайців, щоб росія залишалася прокитайською. Вони не хочуть, щоб до влади прийшли якісь опозиціонери і розгорнули росію у бік Заходу та США, як це було за Єльцина, наприклад.

Але путін відмовився, бо будучи фашистом він став заручником своїх власних ідеологічних концепцій – постійне захоплення чужих земель. Піти з України – абсолютно категорично неприйнятно. Не може він на це піти, він себе зрадить, перестане вірити у свою легітимність”, – каже Іван Яковіна.