“Ми все одно всі помремо”: Ексучасник Дизель Шоу, який служить у ЗСУ, заступився за Аллу Мартинюк після скандальної заяви (відео)

Новини

Ексучасник Дизель Шоу та актор Олег Іваниця на сторінці в Instagram опублікував відео з передової, в якому прокоментував скандал із волонтеркою Аллою Мартинюк, передають Патріоти України.

Як відомо, головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний заявив, що з 28 грудня у нього немає помічників-консультантів на громадських засадах. Так він відреагував на скандальну заяву позаштатної помічниці Алли Мартинюк. Волонтерка ж заявила, що її слова вирвали з контексту. «Усе одно ми всі помремо, ми всі не вічні, але навіть якщо це станеться, піти з цього життя гідно — це набагато краще, ніж іти вулицею і на тебе впаде цегла або переїде машина, бувають різні ситуації», — сказала в одному з інтерв’ю Мартинюк.

Іваниця вирішив підтримати Мартинюк. «Я передивився те інтерв’ю. Я чесно скажу, не знайшов там якоїсь крамоли (антидержавні погляди). З приводу того, що родичі під час вручення повістки влаштовують ґвалт, ну це дійсно. До мене якось дзвонили дальні знайомі, і говорять, що там одному їхньому прийшла повістка. І питають: „Як його заховати?“. Ну, а яка альтернатива. Якщо ніхто не піде захищати, то кацапи займуть країну. В кожному місті тоді вони вб’ють половину жінок, дітей. Хіба це краща альтернатива? Один побратим прекрасні слова сказав: „Хай я краще помру на полі бою, і заберу з собою ворогів скільки зможу, ніж я набухаюся через докори сумління і помру від цирозу печінки“. Ну хіба це не так. Це ж очевидно. Що є достойна смерть і недостойна, або просто смерть. Ми дійсно всі смертні. Не хочу нікого лякати. Звинувачення — це трошки кацапський шлях. Вони будують свою велич не на тому, що самі стають кращими, а на тому, що звинувачують і принижують інших», — сказав захисник.

«До мене особисто кілька разів підходили побратими з різних підрозділів і говорили що фонд Алли Мартинюк їм відчутно допомагав. Алла зробила багато для захисту нашої держави. І для захисту тих, хто її зараз звинувачує», — додав Іваниця.