“Ми видихнемо тільки, коли…”: українцям назвали подію, яка зупинить війну

Новини

Українці воюють із Росією не півтора року і навіть не десять років, а з 1223 року, це історичний факт. Тоді сталася битва на Калці, в якій на полі бою загинуло 9 українсько-половецьких князів, це був перший удар татаро-монгольської орди, спадкоємцями якої є росіяни.

Про це в ефірі “Сейчас” розповів військовий аналітик та історик Петро Черник.  politeka.net

За його словами, українці зможуть по-справжньому видихнути лише тоді, коли Російська Федерація розпадеться. В іншому випадку будуть й інші війни.

“Ми видихнемо лише, коли Російська Федерація розпадеться. Якщо вона не розпадається, нам потрібно вчитися жити у стані військової загрозливості, яка може мати досить тривалий історичний характер”, – каже Петро Черник.

За словами експерта, у нас із Росією дуже довга історія воєн. Ми з ними воюємо з 1223 року, коли відбулася битва на Калці.

“Якщо мені пам’ять не зраджує, 30 травня, тоді 9 українсько-половецьких князів загинули саме на полі болю. Це був перший удар татаро-монгольської орди, чиїми прямими спадкоємцями вони є. Навіть Достоєвський каже: “Пошкреби росіянина – побачиш татарина”. Тобто, вони добре усвідомлюють, хто вони й звідки. А якщо Карфаген живе, то він неминуче розпочне наступну війну. Питання тільки коли і за яких обставин. Відповіді я не маю. Тому що це вже такий прогноз філігранного характеру, який зараз, у цій фазі війни, яка ще не закінчилася, говорити, що буде далі не зовсім коректно”, – каже експерт.