“Ми зробили все можливе”: В адміністрації Байдена “дуже задоволені” забезпеченням ЗСУ перед контрнаступом

Новини

В адміністрації президента США заявили, що дуже задоволені тим, як забезпечили Збройні сили України перед проведенням контрнаступу.

Така заяву зробив координатор Ради нацбезпеки Білого дому Джон Кірбі, передають Патріоти України.

Він заявив, шо українці будуть самі вирішувати, коли та як проводити контрнаступ. “Передусім, ми дуже задоволені, що покрили потреби України для проведення її контрнаступу станом зараз. Коли вони почнуть (наступ. – Ред.), це залежить від них, але ми впевнені, що зробили все можливе, і коли я кажу “ми”, я маю на увазі не лише США, але й наших союзників і партнерів”, – сказав Кірі.

Він зазначив, що це стосується не лише того, що Україна отримала значну кількість протиповітряної оборони, що наразі є найактуальнішою потребою, але й забезпечення артилерією, боєприпасами, технікою та проведенням навчання.

Крім того, Кірі наголосив, що українським силам оборони знадобиться поповнення боєприпасів і техніки в міру звільнення території України. “Бойові дії – річ динамічна, і маємо бути певними, що ми також “динамічно” готові підтримувати їх надалі. Отже, ми багато чого зробили й готові продовжувати багато чого робити впродовж наступних днів і місяців”, – підкреслив Кірбі.