Митрополит Епіфаній потужно висловився в День святого Валентина: “Любов – це не “за щось”, не…”

Новини

Предстоятель Православної церкви України, митрополит Київський і всієї України Епіфаній висловився на тему кохання в День святого Валентина, який відзначають 14 лютого.

“Любов – це не бурхлива емоція, як часто помилково вважають. Любов – це не «я» на першому місці, любов – це не «за щось», не «заради» чогось, не «за певних» умов чи обставин. Любов – це не умови, не претензії, не ультиматуми, не егоїзм, не самозвеличення”, — пише митрополит Епіфаній.

За його словами, все навпаки: справжня любов жертовна, діяльна і безкорислива.

“Її не можна закрити чи сховати, вона породжує стільки добрих плодів у серці, що їх просто неможливо там всіх вмістити, і вони буквально «вириваються» назовні – блиском в очах, щасливою посмішкою, теплими обіймами, нестримним бажанням робити добро, захищати, оберігати, допомагати, радувати – попри все. Бо любов – це небайдужість, це щирість, відкритість, це завжди повага і завжди свобода”, — наголосив глава ПЦУ.

“Тож любіть і будьте любимими повсякчас. Любіть Господа, своїх батьків, дітей, коханих, друзів, колег. Любіть життя, світ довкола і все, що його наповнює. «Все у вас нехай буде з любов’ю» (1 Кор. 16: 14) – бо любові ніколи не буває забагато!”, — додав митрополит.

Єпіфаній