Митрополит Епіфаній розповів, як пережити чорні дні, які насуваються: “Шляху назад немає”

Новини

Так, на своїй сторінці у Facebook Епіфаній нагадав про чорні дні для України- дні, коли розстрілювали активістів на Майдані.

«20-ті числа лютого стали для нашого народу особливо болючими. За кілька днів настане чорна дата – початок повномасштабної агресії росії проти України. А сьогодні ми згадуємо Героїв Небесної Сотні – мирних протестувальників, яких дев’ять років тому за наказом проросійської влади розстріляли в самому центрі нашої столиці», – написав Епіфаній. politeka.net

Митрополит нагадав, що тоді людей вбили за те, що вони захищали свободу, право вибору, гідність, справедливість і підкреслив, що за це українці розплачуються своїми життями і сьогодні.

«За бажання жити у вільній, демократичній і європейській країні, за бажання захистити своє – рідну країну, її незалежність і право нашого народу вільно робити свій вибір. Тоді, дев’ять років тому, Михайлівський Золотоверхий монастир відчинив свої двері і прихистив поранених. І нині наша Церква – також зі своїм народом, інакше й бути не може», – запевнив митрополит.

Також предстоятель Православної церкви України висловив упевненість, що шляху назад в українців немає.

«Ми не маємо права на відчай чи безнадію, бо перед нами завжди буде пам’ять про подвиг і приклад тих, хто віддав найдорожче, свої життя, захищаючи та бажаючи кращого життя для нашого народу, нашої Батьківщини, для нас із вами. Тому молімося за них, не забуваймо і продовжуймо їхню справу – борімося!», – закликав митрополит.

Нагадаємо, 20 лютого 2014 року ‒ найкривавіший день подій на Майдані у Києві, які отримали назву Революція гідності.

Лише в один день, 20 лютого 2014 року, смертельно поранені були 48 мирних учасників Революції Гідності, а також 4 працівників органів внутрішніх справ.

До сьогодні не оголошені всі судові вироки у справі загибелі Героїв Небесної Сотні 20 лютого.