Митрополит УПЦ МП-любитель рф вирішив сховатися за кордоном: ганебні подробиці справи

Новини

Митрополит УПЦ МП, який благословляв російських окупантів, вирішив сховатися від правосуддя на території рф.

Служба безпеки України оголосила про підозру колишньому митрополиту Роменської єпархії УПЦ МП на території Сумської області Олексію Масленнікову через його публічні висловлювання, що виправдовували російську агресію проти України. Про це повідомили в пресслужбі СБУ. politeka.net

Після початку повномасштабного вторгнення російських окупаційних військ в Україну митрополит втік до рф, де він публічно підтримав кремлівську агресію.

За даними слідства, у вересні иинулого року єпископ узяв участь у богослужінні в монастирі Свердловської області рф, де він спільно з представниками РПЦ благословляв російських бойовиків, що воюють проти України. Крім того, під час літургії він також виправдовував і вихваляв рішення володимира путіна щодо проведення в рф мобілізації з метою поповнити окупаційні угруповання.

митрополит УПЦ МП, СБУ

За наявними доказами, СБУ повідомила зловмиснику про підозру згідно зі ч. 1 ст. 436-2 Кримінального кодексу України (виправдовування, визнання правомірною, заперечення збройної агресії рф проти України, глорифікація її учасників).

Оскільки фігурант знаходиться на території росії й уникає правосуддя, СБУ продовжує здійснювати комплексні заходи, аби притягнути його до відповідальності. Фігуранту загрожує тюремне ув’язнення.

СБУ