На Дніпропетровщині матір із трьома дітьми не пустили в укриття, розгорівся скандал: причина заборони дивна

Новини

У місті Кривий Ріг на Дніпропетровщині сталася скандальна ситуація, коли жінці з трьома дітьми відмовили в доступі до укриття в місцевому палаці культури.

Більше того, таке рішення там пояснили нібито через наявність з нею домашнього улюбленця – пса на ім’я Олівер.  politeka.net

Відмовивши у доступі до укриття, співробітники палацу “Мистецький” посилалися на внутрішнє розпорядження директора щодо заборони входу до укриття разом з тваринами. Однак ця дія є правовим порушенням та карається адміністративним штрафом.

Відзначається, що на щастя, ця подія мала місце не під час тривоги, а під час так званої розвідки. Тобто мама з трьома дітьми перевіряли украиття, які знаходяться поруч з їх будинком.

Жінка з багатодітною родиною вирішила звернутися до поліції для з’ясування їхніх прав у майбутньому.

В результаті виявилося, що вхід до укриття з домашніми тваринами дозволений під час тривоги. Представники палацу культури обіцяли, що в майбутньому всіх будуть пускати без обмежень.

“Багатодітній мамі довелося звертатися до поліції за роз’ясненнями на майбутнє. Звісно, що вхід до укриття дозволений з чотирилапими у тривогу. Під час розмови з журналістами в ПК пообіцяли, що пускатимуть усіх”, – зазначається у повідомленні журналістів.

Таким чином, питання про можливість перебування домашніх тварин у випадку евакуації в укриття було врегульовано відповідно до закону.

Джерело: “Свої. Кривий Ріг”.