На Дніпропетровщині спалахнув скандал у школі: вчителі влаштували вибіркове частування, деталі

Новини

Українці стали на бік жінки та її дитини, критикуючи дії вчителів на Дніпропетровщині.

В українському суспільстві наростає обговорення конфліктних ситуацій, що виникають у навчальних закладах у зв’язку зі зборами коштів на різні потреби. Ці дискусії часто супроводжуються тиском на батьків, які відмовляються вносити внески, і булінгом для дітей. politeka.net

Неприємна історія сталась на Дніпропетровщині, про неї розповіли у Фейсбук.

Наприклад, батьки з одного з регіонів Дніпропетровської області повідомили, що батьківський комітет школи вирішив зібрати кошти на солодкі подарунки для дітей до Дня Захисника.

Мати одного із школярів відмовилася вносити кошти і повідомила вчителя та представників батьківського комітету, що її син не споживає такі цукерки. Вона також просила провести частування після уроків, коли її сина не буде у школі. Проте класний керівник роздав цукерки всім дітям, крім її сина. Жінка цікавиться, чи можна вважати таку поведінку булінгом щодо її дитини.

Українці стали на сторону жінки та її дитини: “Звісно вчитель не мав права, і взагалі нащо цукерки роздавати, ще й за батьківські кошти. Вчитель явно не своєму місці, проявляє зневагу до дитини, а має вчити дітей протилежному”, “Яке мали право батьки і вчителі вітати дітей смаколиками в День захисника. Діти не мають жодного відношення до цього Дня”, “Чому такі заходи не робити поза школою та навчального процесу? Нащо ця совдепія в сучасному світі? До чого тут солодощі на день захисника? Якась трешаніна в головах…”.

Сергій Горбачов, освітній омбудсмен України, пояснює, що вже давно подібні практики не допускаються в освітніх установах, особливо щодо збору коштів від батьків. Такі дії вважаються формою дискримінації стосовно учнів і можуть сприяти булінгу щодо дитини та її батьків, які відмовилися вносити кошти.