На фронті загинув музикант популярного українського рок-гурту (фото)

Новини

На фронті загинув учасник українського поп-панк гурту “Серцевий напад” Михайло “Майкл” Балахтар. Про це повідомили колеги музиканта на офіційні сторінці колективу у Facebook, передають Патріоти України.

З початком повномасштабного вторгнення Балахтар вирушив на передову захищати Україну від російських окупантів у складі ЗСУ. “Від російської агресії загинув наш найталановитіший барабанщик Майкл. Всі, хто з ним знайомий, знають, яким він був добрим, відкритим, іноді по-милому наївним, але цілеспрямованим і відданим!

Дякуємо, Мішка, за весь твій вклад в розвиток українського панк-року! Скільки ще фестивалів ми могли запалити драйвом і енергетикою… нереальна втрата, з якою прийдеться жити… Спочивай з миром, Мішань! Слава Герою!” – написали колеги Балахтара.

Зазначимо, що Михайло Балахтар був одним з засновників гурту “Серцевий напад”, який 2004 року організувався у місті Чернівці. За час свого існування гурт випустив три студійні альбоми. Серед найвідоміших пісень гурту “Субкультура”, “Punk Girl”, “Телефонуй”.