На Одещині розшукується 15-річний Сергій, вийшов із дому і досі не повернувся: прикмети та фото дитини

Новини

Якщо ви маєте будь-яку інформацію про місцезнаходження цього хлопця, будь ласка, негайно повідомте місцеву поліцію.

В Одеській області оголосили пошуки неповнолітнього хлопчика, який раптово зник. Батьки тим часом не знаходять собі місця. Зокрема поліція в Одеському районі шукає підлітка Дорича Сергія, 15 років, який пішов з дому 17 жовтня і досі не повернувся. Подробиці було озвучено прес-службою Нацполіції Одеської області.

За даними поліції, хлопець виглядає на приблизно 16-17 років. Сергій Дарич має високий зріст (175-178 см). У нього худорлява статура, карі очі і коротке темне волосся. Під час зникнення хлопчик був одягнутий у білу футболку, чорні джинсові шорти, сірі кросівки та чорну джинсову куртку.

Він пішов з дому та перестав виходити на звязок зі своїми близькими.

Якщо у вас є будь-яка інформація про місцезнаходження цього хлопця, будь ласка, негайно повідомте місцеву поліцію за наступними номерами телефонів: (048) 779-42-88, 779-49-70, або зателефонуйте на гарячу лінію “102”.

поліція, пошук, зник безвісти

Варто нагадати, що в Україні щорічно зареєстровано приблизно 14 тисяч випадків зникнення дітей. Проте, офіційна статистика свідчить, що в 97% із цих ситуацій дітей вдається знайти вже протягом першої доби. У випадку, коли дитина зникла, важливо негайно звертатися до поліції, як підкреслюють фахівці з ювенальної превенції.