На Одещині затримали депутатку на гарячому: за що чиновниця може сісти до в’язниці

Новини

Прокурори висунули обвинувальний акт щодо начальниці одного з відділень Чорноморської міської ради – депутата VIII скликання Одеської райради.

На території Одеської області буде розглядатися справа щодо керівниці одного з відділень Чорноморської міської ради та депутатки Одеської районної ради, яку підозрюють у отриманні хабаря від підрядників. Інформацію про цей випадок корупції на Одещині повідомили в Одеській обласній прокуратурі.politeka.net

За даними слідства, жінка прийняла 105,6 тисяч гривень від директора підрядної організації за безперешкодну оплату виконаних робіт на об’єктах управління та подальший укладання договорів за бюджетні кошти з цим підприємством.

Підозрювану у корупційних діях виявили у червні. За інформацією Служби безпеки України, вона організувала корупційну схему, в рамках якої завищували вартість товарів, послуг та робіт. Також вона отримувала хабарі за забезпечення перемоги в тендерах на виконання замовлень за бюджетні кошти.

Розмір хабаря становив 10% від вартості робіт. Посадовицю затримали під час прийняття грошей.

Прокурори висунули обвинувальний акт щодо начальниці одного з відділень Чорноморської міської ради – депутатки VIII скликання Одеської райради згідно зі статтею 368 частина 3 Кримінального кодексу України. Також буде розглядатися справа проти керівника підприємства-підрядника за надання неправомірної вигоди.